Aktualności

Aktualności

Inauguracja ligi Żaków 2014 !

✅ INAUGURACJA LIGI W WYKONANIU ŻAKOW 2014
Grupa Żaków pod opieką trenera Michała udała się do Iłowa na mecze z drużynami Poncio Lidzbark oraz Polonii Iłowo. Nasi zawodnicy pokazali się ze świetnej strony, strzelając swoim przeciwnikom wiele bramek po pięknych zarówno indywidualnych jak i zespołowych akcjach. Cechowała nas kreatywność, odwaga w podejmowaniu decyzji oraz świetna finalizacja.
Trenerowi oraz zawodnikom gratulujemy! ????????⚽️

Inauguracja Ligi Orlika

✅ INAUGURACJA LIGI W WYKONANIU ORLIKÓW
Podopieczni Trenera Dawida rozpoczęli ligowe zmagania w grupie zielonej. Obydwa zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony, strzelając mnóstwo bramek po bardzo fajnych akcjach grając przeciwko dobrym drużynom z Nidzicy oraz Kozłowa.
Trenerowi oraz zawodnikom gratulujemy dobrego występu ????❗️⚽️

Jesteśmy w trakcie ligowych zmagań!

Przeżyliśmy wspaniały obóz w Lidzbarku, z którego przekażemy Wam migawkę już niebawem przy okazji zapowiedzi obozu zimowego. Ruszyliśmy pełną parą z nowym sezonem, przybyli do nas nowi zawodnicy, a trener Dawid przywitał nowopowstałą grupę przedszkolaków! Od listopada planujemy rozpocząć zajęcia dla maluszków z aktywym udziałem rodzica! Sztab trenerski się powiększa, czyli podsumowując działamy na pełnej petardzie!

Piłkarska Zima rozpoczęta!

Akademia Piłkarska Golamania jak co roku bierze udział w wielu zmaganiach halowych w okresie zimowym. Z roku na rok coraz więcej naszych podopiecznych jeździ na turnieje piłkarskie, gdyż coraz młodsze roczniki Goalmanii otrzymują zaproszenia na piłkarskie zmagania. Trzy roczniki z naszej Akademii wystąpiły w ostatni weekend listopada w Barczewie.

Rocznik 2013 przetarł szlaki!

  Rocznik 2013 przetarł szlaki w Pandemii! Dnia 18.10.2020 chłopcy z rocznika 2013 udali się na turniej do Brodnicy. Były to wyjątkowe rozgrywki, ponieważ nasi chłopcy musieli wystąpić bez udziału publiczności, czyli bez wsparcia swoich kochanych rodziców. Pomimo jakże młodego wieku, zawodnicy stanęli na wysokości zadania i podjęli się wyjazdu do Brodnicy dzięki uprzejmości Trenera […]

Dwu i trzylatki wznawiają piłkarską przygodę!

Już w sobotę 03.02.2018, w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze  o godzinie 10.00, odbędzie się pierwszy trening dla najmłodszej grupy wiekowej AP Goalmania, czyli dzieci dwu i trzyletnich! 

Wszyscy opiekunowie – mamy, tatusiowie, babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie, zabierają ze sobą strój sportowy! A to dlatego, że footballowe maluchy ćwiczą w Goalmanii z czynnym udziałem opiekuna 🙂

Zachęcamy do udziału w zajęciach. Przekonajcie się, jak wyjątkowy będzie Was wspólnie spędzony piłkarski czas !

Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia. 

Jesteście zainteresowani? Więcej szczegółów pod nr telefonu- 514 380 853.

Piłkarski tydzień Goalmanii !

  Piłkarski tydzień w wykonaniu Goalmanii ! Trzeba przyznać, że poprzedni tydzień był bardzo intensywny pod względem sportowym dla Goalmaniaków  z rocznika 2009-2010. W środę 31.10.2018r. chłopcy zagrali finał powiatowy rozgrywek „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” zajmując w nim 3. miejsce. Jest to bardzo dobry wynik, tym bardziej, iż chłopcy grali z zawodnikami […]

Reprezentanci działdowskich przedszkoli na turnieju w Brodnicy!

Dnia 10. marca 2018 roku mali piłkarze, z rocznika 2011 i młodsi, wybrali się z rodzicami i trenerem Kamilem Werner na turniej GOL CUP do Brodnicy. Jako, że kilku reprezentantów Goalmanii,
z rocznika 2011, miało w tym czasie drobne problemy ze zdrówkiem, Trener Kamil pozwolił sobie powołać na turniej naszych przedszkolnych Goalmaniaków! Dla niektórych chłopców urodzonych w roku 2012, a nawet 2013 był to pierwszy piłkarski turniej w życiu, ale na pewno nie ostatni!

Nabór uzupełniający! Dołącz do Goalmanii !

Zapraszamy wszystkie dzieci od 2. do 12. roku życia na treningi piłki nożnej w naszej Akademii Piłkarskiej. Nie prowadzimy testów ani selekcji wstępnej.
W Goalmanii chodzi przede wszystkim o ruch, uśmiech i świetną zabawę. 

Już od lutego, treningi zaczyna nasza najmłodsza grupa, czyli dzieci 2-3 letnie! Będzie to doskonała okazja na spędzenie wspaniałego czasu ze swoimi pociechami, ponieważ w tych zajęciach rodzice biorą czynny udział w treningu swoich dzieci! 😀

Ponadto rozszerzamy działalność o piłkarzy, których górna granica wiekowa to 12 lat! Obecnie kompletujemy grupy:

2/3 lata
09/10 lat
11/12 lat
Dołącz do nas! Szczegóły po nr telefonu: 514 380 853

Gwarantujemy, że każdy piłkarski ochotnik zostanie zawodnikiem naszej akademii. Przyjdźcie na nasze zajęcia!

Pierwszy trening jest całkowicie darmowy. Nabór dla wszystkich grup wiekowych trwa przez cały rok!

Goalmaniacy zagrali w Brodnicy!

  Goalmaniacy zagrali w Brodnicy! Bardzo miło jest nam poinformować, iż dnia 16.12.2017r.  dziesięciu chłopców z rocznika 2010 wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej w Brodnicy. Widać było, że zaangażowanie i praca, jaką chłopcy wkładają w szlifowanie piłkarskiego rzemiosła podczas każdego treningu, przełożyła się na wspaniałe zachowania boiskowe. Setki małych bitew o każdą piłkę, […]

Chłopcy zagrają o puchar Tymbarku!

Chłopcy zagrają o puchar Tymbarku! Niezmiernie miło nam poinformować, że goalmaniacy z rocznika 2010 będą reprezentowali naszą akademię podczas ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Chłopcy wystąpią w kategorii wiekowej U-8. Turniej rozpoczyna się w październiku.  Zapraszamy do kibicowania, szczegóły wkrótce!

Trwają zapisy na nowy sezon w Akademii Piłkarskiej Goalmania!

Trwają zapisy na nowy sezonw Akademii Piłkarskiej Goalmania! Zapraszamy wszystkie dzieci, na treningi do naszej akademii. Nie prowadzimy testów ani selekcji wstępnej. Gwarantujemy, że każdy piłkarski ochotnik zostanie zawodnikiem naszej akademii. Przyjdźcie na nasze zajęcia! Pierwszy trening jest całkowicie darmowy. Nabór dla wszystkich grup wiekowych trwa przez cały rok!