Maluszki (2-3 lata)

Zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane piłką nożną w formie zabawowej z czynnym udziałem rodzica. W trakcie zajęć dla tej najmłodszej grupy wiekowej będziemy starali się przybliżyć dzieciom choć trochę  istotę aktywności fizycznej oraz nauczyć ich podstawowych schematów ruchowych, rozwinąć równowagę, zręczność czy koordynację ruchową. Trening dla piłkarskich maluchów to również edukacja w zakresie liczb, alfabetu, kolorów, nierzadko z wykorzystaniem tańca i śpiewu.

Przedszkolaki (3-4 lata)

W tej grupie wiekowej dzieci nauczą się prostych sposobów kontrolowania piłki. Odkryją nowe metody radzenia sobie z piłką. Poprawią swoją gibkość, zręczność, koordynację, skoczność i równowagę. Wszystkie treningi w formie wyśmienitej zabawy.

Skrzaty (5-6 lat)

Zadaniem skrzatów będzie zdobywanie nowych umiejętności radzenia sobie z futbolówką w powietrzu, jak i przy nodze.  W tej grupie wiekowej dzieci odkryją tajemnice żonglerki i bardziej skomplikowanych sposobów kontrolowania piłki. Nauczą się odpowiedzialności za zdrowie swoje i rówieśników oraz poczują prawdziwego ducha drużyny. Zajęcia prowadzone metodami zadaniowymi przeplatane grami i zabawami z piłką. W tej grupie wiekowej czekają nas pierwsze wycieczki na turnieje i mecze.

Żaki (7-8 lat)

W tej grupie wiekowej zajęcia będą prowadzone w taki sposób aby dziecko miało jak najczęstszy kontakt z piłką. Wprowadzone są gry i zabawy z wykorzystaniem trudniejszych elementów technicznych. Żaki uczą się kierunkowego przyjęcia piłki, prowadzenia jej ze zmianą kierunku biegu, dryblingu, zwodów, zasłonięcia futbolówki. Wprowadzamy małe gry (1x1,2x2,3x3,4x4), jak i proste gry zadaniowe. W tej grupie młodzi piłkarze regularnie wyjeżdżają na mecze i turnieje.

Orliki (9-10 lat)

W tym wieku młodzi goalmaniacy rozpoczynają systematyczną naukę i doskonalenie elementów technicznych. Wprowadzana zostaje nauka  tzw. "sztuczek" piłkarskich, które będzie można wykorzystać w grze podczas licznych turniejów. Poznane umiejętności będą wykorzystywane przede wszystkim w trakcie rywalizacji 1x1 oraz gier zadaniowo-taktycznych. Nie zapomnimy przede wszystkim o dobrej zabawie, ponieważ w naszej akademii piłka = radość.

Młodziki (11-12 lat)

W piłce nożnej ten okres rozwojowy dzieci określany jest mianem "złotego wieku". AP Goalmania także o tym pamięta. U młodzików szczególny nacisk kładziemy na naukę zwodów, szybkości, gibkości, koordynacji mieśniowo-ruchowo- wzrokowej, schematów taktycznych. Staramy się łączyć wszystkie powyższe elementy w jedną spójną całość, aby wprowadzić i przygotować dzieci do poważniejszej piłki nożnej. 

Opłaty

Grupa wiekowaIlość treningów w tygodniuOpłata miesięczna
Maluszki 2-3 lata1
czynny udział rodzica/opiekuna
80 zł / miesiąc
Przedszkolaki 3-4 lata(trener Kamil) 2 x 1h80 zł / miesiąc
Skrzaty 5-6 lat(trener Dawid) 2 x 1h80 zł / miesiąc
Żaki 7-8 lat2 x 1,5h80 zł / miesiąc
Orliki 9-10

błękitni (trener Kamil) 3 x 1,5h

zieloni (trener Michał) 2 x 1,5h

80 zł / miesiąc
Młodziki 11-122 x 1,5h80 zł / miesiąc
Trening indywidualny

umówienie terminu i miejsca 
tel. 514 380 853

100 zł / godzina