Maluszki (2-3 lata)

Zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane piłką nożną w formie zabawowej z czynnym udziałem rodzica. W trakcie zajęć dla tej najmłodszej grupy wiekowej będziemy starali się przybliżyć dzieciom choć trochę  istotę aktywności fizycznej oraz nauczyć ich podstawowych schematów ruchowych, rozwinąć równowagę, zręczność czy koordynację ruchową. Trening dla piłkarskich maluchów to również edukacja w zakresie liczb, alfabetu, kolorów, nierzadko z wykorzystaniem tańca i śpiewu.

Przedszkolaki (3-4 lata)

W tej grupie wiekowej dzieci nauczą się prostych sposobów kontrolowania piłki. Odkryją nowe metody radzenia sobie z piłką. Poprawią swoją gibkość, zręczność, koordynację, skoczność i równowagę. Wszystkie treningi w formie wyśmienitej zabawy.

Skrzaty (5-6 lat)

Zadaniem skrzatów będzie zdobywanie nowych umiejętności radzenia sobie z futbolówką w powietrzu, jak i przy nodze.  W tej grupie wiekowej dzieci odkryją tajemnice żonglerki i bardziej skomplikowanych sposobów kontrolowania piłki. Nauczą się odpowiedzialności za zdrowie swoje i rówieśników oraz poczują prawdziwego ducha drużyny. Zajęcia prowadzone metodami zadaniowymi przeplatane grami i zabawami z piłką. W tej grupie wiekowej czekają nas pierwsze wycieczki na turnieje i mecze.

Orliki (9-10 lat)

W tym wieku młodzi goalmaniacy rozpoczynają systematyczną naukę i doskonalenie elementów technicznych. Wprowadzana zostaje nauka  tzw. "sztuczek" piłkarskich, które będzie można wykorzystać w grze podczas licznych turniejów. Poznane umiejętności będą wykorzystywane przede wszystkim w trakcie rywalizacji 1x1 oraz gier zadaniowo-taktycznych. Nie zapomnimy przede wszystkim o dobrej zabawie, ponieważ w naszej akademii piłka = radość.

Młodziki (11-12 lat)

W piłce nożnej ten okres rozwojowy dzieci określany jest mianem "złotego wieku". AP Goalmania także o tym pamięta. U młodzików szczególny nacisk kładziemy na naukę zwodów, szybkości, gibkości, koordynacji mieśniowo-ruchowo- wzrokowej, schematów taktycznych. Staramy się łączyć wszystkie powyższe elementy w jedną spójną całość, aby wprowadzić i przygotować dzieci do poważniejszej piłki nożnej. 

Opłaty

Grupa wiekowaIlość treningów w tygodniuOpłata miesięczna
Wszystkie grupy wiekowe

Maluszek(1 trening /1h)

Przedszkolak (2 treningi / 1h)

Skrzat (2 treningi / 1h)

Żak (3 treningi /1,5 h)

Orlik (3 treningi / 1,5 h)

Młodzik (3 treningi / 1,5 h)

Trampkarz (2 treningi / 1,5 h)

100 zł miesięcznie

* opłata jest za udział w treningach 

* opłata nie jest uzależniona od obecności podopiecznego na treningach

* całkowity brak obecności w danym miesiącu na zajęciach, nie zwalnia z obowiązku poniesienia opłaty

* z braku opłaty w danym miesiącu zwalnia tylko kontuzja odniesiona w trakcie naszych treningów

* udział z rozgrywkach i turniejach oraz transport płatny na innych zasadach (dotacje, wsparcia sponsorów, wpłaty własne rodziców)

* dzieci biorące udział zajęciach są zawodnikami Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Goalmania, którego sponsorem tytularnym jest Firma Akademia Piłkarska Goalmania Kamil Werner